Po raz kolejny mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszym przedszkolu przedstawicieli klubu RKP ROW Rybnik!
Pani Julia i Pan Dawid zabrali nasze przedszkolaki do świata sportu, przeprowadzając profesjonalne i niezwykle atrakcyjne zajęcia piłkarskie w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w grach, zabawach ruchowych i piłkarskich i wyzwaniach, które nie tylko rozwijały ich sprawność, ale przede wszystkim dały mnóstwo radości!
Serdecznie dziękujemy Pani Julii i Panu Dawidowi za fantastyczną energię, zaszczepianie sportowej pasji
w naszych maluchach i wspólnie spędzony czas. Kto wie, może rosną u nas przyszłe gwiazdy futbolu?
Za nami wyjątkowy dzień pełen wielkich emocji, skupienia i sportowej rywalizacji! W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie roku szachowego, którego zwieńczeniem był Przedszkolny Turniej Szachowy.
Podczas rozgrywek nasze zuchy miały okazję zaprezentować wszystkie umiejętności, które pilnie zdobywały i szlifowały podczas całorocznych zajęć szachowych. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich logiki, strategicznego myślenia oraz pięknej postawy fair play.
Gratulujemy wszystkim małym szachistom! Każde dziecko opuściło turniej z zasłużonym dyplomem, słodką niespodzianką i uśmiechem na twarzy.
Jesteśmy z Was ogromnie dumni i życzymy dalszych sukcesów przy szachownicy!
Z dumą i wielką radością informujemy, że nasza reprezentacja przedszkolaków zdobyła I miejsce w tegorocznym Międzyprzedszkolnym Turnieju Szachowym!
Nasi mali arcymistrzowie wykazali się niezwykłym skupieniem, logicznym myśleniem i duchem walki fair play. Każda partia była pełna emocji, a nasi zawodnicy pokazali, że wielkie talenty rodzą się od najmłodszych lat!
- Matylda T.
- Piotr N.
- Hubert B.
- Ignacy K.
- Wiktor B.
- Julian A.
