Po raz kolejny mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszym przedszkolu przedstawicieli klubu RKP ROW Rybnik!
Pani Julia i Pan Dawid zabrali nasze przedszkolaki do świata sportu, przeprowadzając profesjonalne i niezwykle atrakcyjne zajęcia piłkarskie w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w grach, zabawach ruchowych i piłkarskich i wyzwaniach, które nie tylko rozwijały ich sprawność, ale przede wszystkim dały mnóstwo radości!
Serdecznie dziękujemy Pani Julii i Panu Dawidowi za fantastyczną energię, zaszczepianie sportowej pasji
w naszych maluchach i wspólnie spędzony czas. Kto wie, może rosną u nas przyszłe gwiazdy futbolu?