Galeria zdjęć

Spotkanie z uczniami klasy pierwszej Szkoły Podstawowej

W dniu 8.06.2018 odbyła się uroczystość "Pożegnania Starszaków" na tą okazję przedszkolaki przygotowały przedstawienie z języku angielskim "Czerwony Kapturek"

Wycieczka do Parku linowego w Radlinie z okazji Dnia Dziecka

Bajka rodzice dzieciom "Królewna Śnieżka"

Dzień Dziecka w Wesołej Dziesiąteczce i fontanna czekoladowa.

w dniu 7.05.2018 przedszkolaki odwiedziły Straż Pożarną.

11.04.2018 dzieci z naszego przedszkola zobaczyły bajkę patriotyczno-wychowawczą "Prawdziwy skarb"

Lekcja Muzealna "Zegary i zegarki". W dniu 10.04.2018 dzieci z grup Promyczki i Ekoludki uczesniczyły w lekcji w muzeum.

16.02.2018 w naszym przedszkolu odbył się teatrzyk. Dzieci miały możliwość poznać nieco inne losy Kopciuszka.

26.01.2018 w naszym przedszkolu odbył się Balik. Jak co roku przybyło na niego przybyło na niego dużo księżniczek, rycerzy, piratów i innych bajkowych postaci.

Dzieci z "Wesołej Dziesiąteczki" miały okazje zobaczyć szynszyle, poznać jej zwyczaje oraz ciekawostki na temat życia zwierzątka.

W naszym Przedszkolu odbyły się urodzini miesiąca grudnia. Wszystkim solenizantom życzymy sto lat, zdrowia, szczęścia i pomyślności

Wspólne kolędowanie oraz grupowe prezenty

Jasełka dla gości z DPS w Lyskach

08.12.2017 odbył się Miejski Konkurs Angielskiej Piosenki Świątecznej. Miło nam poinformować, że grupa Ekoludki zajęła II miejsce.

06.12.2017 do Wesołej Dziesiąteczki zawitał Św. Mikołaj, która najpierw zaprosił dzieci na przedstawienie a później wręczył grzecznym przedszkolakom prezenty

04.12.2017 przedszkolaki z naszego przedszkola zaprosili górników i zorganizowali dla nich piękną uroczystość

W ramach naszego projektu "International Kindergarden Project Polek and Pola discover kindergarten all over the world" rozpoczynamy współpracę z przedszkolami z różnych krajów.

W dniu 06.11.2017 odbyła się wycieczka do Żor. W ramach lekcji regionalizmu na żywo dzieci zobaczyły jak wygląda kiszenie kapusty oraz poznały jesienne plony.

Profesor Ciekawska znów zawitała do naszego przedszkola. Tym razem dzieci pogłębiły swoją wiedzę o powietrzu.

Jak co roku w Dniu Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość na którą zaproszeni zostali wszyscy obecni oraz emerytowani pracownicy przedszkola.

6.10.2017 odbył się teatrzyk "Opowieść o dwóch siostrach".

W październiku w naszym przedszkolu odbyła się Akademia Małego Naukowca. Dzieci zdobyły wiedzę na temat prądu oraz dowiedziały się jak zbudować robota.

20.09.2017 w Naszym Przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci miały śmieszne nakrycia głowy a zabawy było co niemiara.

Policja